ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatny kurs języka niemieckiego dla dzieci „SuperKinder”!

17.12.2015
Od nowego roku kalendarzowego 2016, to jest od 11 stycznia rozpocznie się kurs niemieckiego „SuperKinder” dla uczniów klas szóstych, którzy dotychczas nie uczyli się tego języka. Zatem dla trzech klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 3 i dwóch klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 1. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Zajęcia będą się odbywały w Ząbkowickim Ośrodku Kultury, raz w tygodniu, w poniedziałki, w dwóch grupach piętnastoosobowych, w wymiarze 45 min dla każdej z grup. Udział w kursie jest całkowicie bezpłatny i dobrowolny!

Spotkanie organizacyjne dla rodziców/opiekunów i zakwalifikowanych uczniów (obie grupy), odbędzie się 4 stycznia 2016 roku o godz. 17:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury (kawiarnia).

 

 

 

Regulamin Kursu Języka Niemieckiego „SuperKinder”: pobierz

Deklaracja uczestnictwa, oświadczenie: pobierz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.