ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpośredni numer telefonu do burmistrza

07.08.2015
Jak informowaliśmy już Państwa wcześniej, w funkcjonowaniu Urzędu nastąpią pewne zmiany. Jedną z nich jest bezpośredni numer telefonu do Burmistrza Ząbkowic Śląskich. Od 1 września 2015r. we wtorki od godz. 9:00 do godz. 10:00 każdy będzie mógł połączyć się bezpośrednio z burmistrzem Marcinem Orzeszkiem.

 

„We wtorki przyjmuję bardzo wielu mieszkańców, mających różne sprawy do przekazania. Nie wszyscy jednak mogą przyjść do urzędu, a w godzinach pracy sekretariat nie zawsze może połączyć ze mną, z uwagi na różne spotkania, przyjmowanie petentów itd. Z tego względu zdecydowałem się na wprowadzenie bezpośredniego numeru telefonu do mnie, na godzinę przed rozpoczęciem pracy w każdy wtorek.” – komentuje Marcin Orzeszek.

 

Połączyć się z burmistrzem będzie można w każdy wtorek, od godz.9:00 do godz. 10:00 pod numerem telefonu: 74 8 165 360.

Z burmistrzem można się również skontaktować drogą mailową: marcin.orzeszek@zabkowiceslaskie.pl 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.