ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Blisko 60 nowych firm w Ząbkowicach Śląskich w I kwartale 2016

08.04.2016
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich przyjął w I kwartale 2016r. 58 wniosków o wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej, co oznacza, że w Gminie Ząbkowice Śląskie przybyło 58 nowych firm. W tym samym okresie zakończyło działalność 36 przedsiębiorstw. W omawianym okresie pracownicy Urzędu Miejskiego przyjęli w sumie 352 wnioski o wpis, zmianę, wznowienie, zawieszenie lub zakończenie prowadzonej działalności gospodarczej.

„Bardzo cieszy fakt, że od wielu miesięcy w Gminie Ząbkowice Śląskie więcej firm powstaje niż kończy swoją działalność. Świadczy to o tym, że Ząbkowice Śląskie są przyjazne biznesowi. Równie istotne jest, że coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności. Zachęcam także wszystkich, chcących założyć swoją firmę lub uzyskać informacje o możliwości otrzymania dotacji, pożyczek lub innych form wsparcia  do kontaktu z Biurem Wsparcia Przedsiębiorczości i Wydziałem Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim, oraz do odwiedzenia 14 kwietnia punktu informacji o wsparciu z funduszy europejskich oraz na spotkanie z przedsiębiorcami 19 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.  

Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim, ul. 1 Maja 15, pokój nr 3, parter. 

tel. (74) 8-165-346

e-mail: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl

Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego, ul. 1 Maja 15, pokój nr 30, II piętro

tel.(74) 8-165-347 / (74) 8-165-357

e-mail: dariusz.maloziec@zabkowiceslaskie.pl danuta.wyskwarska@zabkowiceslaskie.plmarta.syposz@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.