ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

BOGATĄ BĄDŹ KOBIETĄ - zapraszamy na bezpłatne szkolenie w dniu 8 marca 2019

26.02.2019
Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) przy wsparciu Gminy Ząbkowice Śląskie ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Bogatą bądź kobietą – inteligencja finansowa dla przedsiębiorców”.

Celem szkolenia jest przede wszystkim rozwijanie inteligencji finansowej. Pieniądze to jedna z największych ludzkich żądz. Nie umiemy dzisiaj bez nich żyć, pragniemy ich, robimy wiele rzeczy dobrych i niedobrych z powodu pieniędzy. Wielu z nas chce ich po prostu "więcej", pragniemy być bogaci, marzymy o wolności finansowej. Ale czym jest wolność finansowa? Co jest dla nas ważniejsze - wolność finansowa, a może bezpieczeństwo czy wygoda? Jak określić ile to jest to "więcej"? Co zrobić, żeby pieniądze do nas po prostu "przylgnęły"?

Szkolenie kierowane jest do każdego, kto chce mieć „więcej” pieniędzy, kto chce się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę na temat finansów i każdego kto chce w świadomy sposób kierować swoim życiem, swoja finansową przyszłością i karierą.
Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest inteligencja finansowa, jakie umiejętności potrzebne są do jej wzmacniania i rozwijania. Poznają różnicę między psychiką osoby pracującej na etacie lub specjalisty, a osoby przedsiębiorczej lub inwestora. Uczestnicy szkolenia doświadczą pracy nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy i stworzą swoje własne cele finansowe. Szkolenie zakończy się napisaniem planu finansowego na określony okres i celi dla każdego z uczestników. Zrobią zatem pierwszy krok do swojej wolności finansowej!

Szkolenie poprowadzi pani dr Katarzyna Niedzielska-Czyż - wykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich dnia 8 marca 2019 r. w godzinach 9.00 – 16.00, w Ząbkowickim Ośrodku Kultury ul. Rynek 24 w Kawiarni ZOK.

WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału na adres: klaudia.skowron@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Klaudią Skowron, tel. 74 81 65 346 - Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, pokój nr 3.

Serdecznie zapraszamy! 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.