ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa chodnika na ulicy Ziębickiej - wybór wykonawcy

13.08.2015
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: "Wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn.: "Budowa chodnika przy ulicy Ziębickiej po stronie prawej w ramach inwestycji pn.:" Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 385 w obrębie m. Ząbkowice Śląskie"" za najkorzystniejszą uznana została oferta złożona przez

Zakład Budowlany "KRIBUD" Ryszard Zapała

Zwrócona 114; 57-200 Ząbkowice Śląskie

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium ceny oraz kryterium okres gwarancji. Z uwagi na powyższe oferta złożóna przez Zakłąd Budowlany "KRIBUD" Ryszard Zapała Zwrócona 114, 57-200 Ząbkowice Śląąskie, uznana została za najkorzystniejszą w kryterium oceny ofert spośród wszystkich ważnych ofert.

 

Pełna treść zawiadomienia:  zawiadomienie_ziebicka.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.