ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa krytego basenu w Ząbkowicach Śląskich – funkcjonowanie obiektu

07.08.2018
Basen dla Ząbkowic
Wraz z postępującymi pracami na placu budowy krytego basenu, Gmina Ząbkowice Śląskie przymierza się do organizacji i funkcjonowania obiektu po jego wybudowaniu – przed nami etap zatrudnienia kadry pracowniczej w powstającym basenie. Rekrutacja rozpocznie się w okresie jesiennym br.

Na liście poszukiwanych osób do zatrudnienia znajdą się m. in. ratownicy, pracownicy administracyjni, kasjerzy, pracownicy obsługi technologii wody, konserwatorzy.    

Już dziś zachęcamy także do przemyśleń na temat nazwy obiektu. Swoje propozycje można wpisywać w komentarzu pod postem "Budowa krytego basenu w Ząbkowicach Śląskich - funkcjonowanie obiektu" na Facebook'u - profil Gmina Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.