ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa toalety w Parku Miejskim - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

24.03.2016
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę pn.: "Budowa toalety publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach inwestycji - Rewitalizacja Parku Miejskiego im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich", za najkorzystniejszą uznana została:

Oferta nr 2 złożna przez: 

"HAMSTER" sp. z o.o.

ul. Trybunalska 11-13/11

58-100 Świdnica

 

Uzasadnienie wyboru: 

Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest cena wykonania przedmiotu zamówienia oraz okres gwarancji. W oparciu o powyższe kryteria oceny ofert, oferta złożóna przez "HAMSTER" sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Trybunalskiej 11-13/11. 58-100 Świdnica, jako oferta nieodrzucona, z największą liczbą przyznanych punktów uznana została za najkorzystniejszą. 

 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.