ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Chcesz ubiegać się o dotację na firmę? Skorzystaj z indywidualnych konsultacji

18.11.2016
W związku z planowanymi na początku przyszłego roku naborami wniosków na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej w ramach PROW 2014 – 2020, zapraszamy wszystkich zainteresowanych (potencjalnych beneficjentów) na indywidualne konsultacje w zakresie prawidłowego przygotowania wniosku o przyznanie pomocy finansowej.

Konsultacje odbędą się na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich 25 listopada 2016 r., w godz. 9.00 - 14:00. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, nie wiesz jak wypełnić wniosek - przyjdź, konsultanci udzielą wszelkich porad i wskazówek. Szczegóły dotyczące innych miejsc i terminów indywidualnych konsultacji znajdują się na plakacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.