ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Cuda nad Cudami" – Jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkoły muzycznej CASIO

22.12.2015
Podczas przepięknego sobotniego koncertu - Jasełek pt. "Cuda nad Cudami..." w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły dzieci i młodzież ze szkoły muzycznej CASIO. Szkoła ta działa przy Ząbkowickim Ośrodku Kultury i prowadzona jest przez Państwo Agnieszkę i Michała Bartkiewiczów. Dzięki nim wiele osób rozpoczęło swoją przygodę z muzyką, rozwijając uzdolnienia i talenty wokalne.

Jasełka rozpoczęły się od przepięknej pastorałki w wykonaniu Agnieszki Bartkiewicz -"Jak się smucić, jak się cieszyć". Oprócz tradycyjnych znanych nam wszystkich kolęd, ale w nowych aranżacjach, pojawiły się pastorałki współczesne m.in.: "Gdzie jest nasze Betlejem?", "Tylko jedna jest taka noc", czy utwór "Uciekali" z musicalu Metro.

Był to bardzo udany debiut wychowanków szkoły Casio, zarazem niezwykle radosny koncert ze szczyptą humoru, ale przede wszystkim odkrywający prawdziwy sens nadchodzących świąt - narodziny Jezusa Chrystusa w Betlejem.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.