ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Czas mija, wspomnienia pozostają - 70 lat Szkoły Podstawowej w Braszowicach

23.05.2016
Szkoła Podstawowa w Braszowicach ma już 70 lat! W minioną sobotę odbyły się uroczystości upamiętniające ten piękny jubileusz. Obchody 70-lecia rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym p.w. św. Wawrzyńca, po której wszyscy uczestnicy przeszli pod budynek szkoły, gdzie odsłonięto tablicę upamiętniającą 70 lat istnienia szkoły. Tablicę poświęcił ksiądz proboszcz Krzysztof Turaj, po czym wszyscy uczestniczyli przeszli na boisko szkolne, gdzie miał miejsce dalszy ciąg obchodów jubileuszu.

Po przemówieniu dyrektora szkoły Jerzego Kacika, głos zabrał Burmistrz Marcin Orzeszek, który w swoim wystąpieniu powiedział że jubileusz to czas wspomnień, podziękowań i życzeń. Następnie uczniowie zaprezentowali program artystyczny, prezentując swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie, po którym rozpoczęła się zabawa taneczna.

Gratulujemy braszowickiej szkole pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.