ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dariusz Małozięć Zastępcą Burmistrza Ząbkowic Śląskich

01.01.2019
Marcin Orzeszek, Burmistrz Ząbkowic Śląskich z dniem 1 stycznia 2019 roku powołał Dariusza Małozięcia na stanowisko Zastępcy Burmistrza Ząbkowic Śląskich.

Dariusz Małozięć urodził się w 1982 roku w Zielonej Górze. Jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Stosunki Międzynarodowe w specjalności integracja europejska. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzania projektami UE. W czasie studiów był współpracownikiem kilku regionalnych tygodników. Po zakończeniu edukacji od 2006 do 2009 roku prowadził własną działalność gospodarczą. Pracę w samorządzie rozpoczął w 2009 roku na stanowisku Referenta ds. funduszy zewnętrznych w Urzędzie Gminy Ciepłowody. Od marca 2011 roku jest Kierownikiem Wydziału Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. W latach 2011 – 2014 pełnił funkcję Prezesa Klubu Sportowego Orzeł Ząbkowice Śląskie, a od 2007 roku zasiadał w zarządzie tego stowarzyszenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.