ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dbamy o Seniorów: dotacja na program Aktywny Senior 60 + z Gminy Ząbkowice Śląskie na 2022 r.

11.04.2022
Podpisano umowę z Bonifraterskim Centrum Medycznym Sp. Z o.o Oddział we Wrocławiu – z siedzibą ul. Gen. Romualda Traugutta 57/59, 50 – 417 Wrocław na realizację zadania publicznego o nazwie „Aktywny Senior 60 + z Gminy Ząbkowice Śląskie w procesie podnoszenia umiejętności i sprawności fizycznej poprzez uczestniczenie w zajęciach sportowo-rekreacyjnych”.

Od sierpnia 2022 roku ruszą zajęcia sportowo-rekreacyjne takie jak np. nordic walking, zajęcia fitness z elementami tańca i gimnastyki dla seniorów z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie. Zajęcia będą odbywać się w budynku przy ulicy 1 Maja 9 w Ząbkowicach Śląskich. Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.