ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Diabły" Mistrzem Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej dla Dorosłych EURO po EURO

24.08.2012
W dniu wczorajszym rozegrana została ostatnia kolejka Wakacyjnej Liga Piłki Nożnej dla Dorosłych EURO po EURO. Pierwsze miejsce w tabeli i tytuł mistrzowski tak jak w roku ubiegłym zdobyła drużyna Diabłów. Drugie miejsce zajęła ekipa Precelka, a trzecie Pejo Team.

W ramach Wakacyjna Ligi Piłki Nożnej dla Dorosłych EURO po EURO, co tydzień na Orliku przy stadionie miejskim osiem ekip rozgrywało swoje spotkania. Emocji nie brakowało, a sportowa rywalizacja trwała do samego końca. W dniu wczorajszym odbyło się podsumowanie rozgrywek, a także rozdanie nagród. Obecny na ceremonii zakończenia był Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, który podziękował wszystkim za udział oraz zaprosił na jubileuszową X edycję Regionalnej Ligi Halowej Piłki Nożnej, która ruszy już w listopadzie.

Zdjęcia: OSiR

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.