ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Diecezjalne spotkanie młodzieży w Ząbkowicach Śląskich

02.04.2012
"Błogosławieni czystego serca" - pod takim hasłem odbyło się tegoroczne diecezjalne spotkanie młodzieży w Ząbkowicach Śląskich w ostatni dzień marca br.

Program spotkania obejmował: adorację Najświętszego Sakramentu, Mszę św. pod przewodnictwem ks. bp Adama Bałabucha, Drogę Krzyżową ulicami miasta do kościoła p.w. św. Jadwigi oraz koncert zespołu "Love story".

Spotkanie miało na celu uświadomić młodemu pokoleniu kim jest człowiek, odpowiedzieć na pytanie: jak nadać sens swojej egzystencji a przy tym zapnowaać nad zmysłami, uczuciami, czystością myśli, inteligencji i prawością wyborów. Uczestnicy doszli do konkluzji, że bez pomocy łaski Bożej człowiek nic nie jest w stanie zrobić, nie jest zdolny do miłości, ponieważ miłość jest darem pochodzącym od Boga.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.