ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dni i Noce Krzywej Wieży 2017 już za nami! Fotorelacja cz.1

10.07.2017

Dwa dni wspaniałej zabawy i świetnej muzyki – Dni i Noce Krzywej Wieży 2017 już za nami. Święto Krzywej Wieży w 2017 roku możemy uznać jak najbardziej za udane – na mieszkańców i gości czekały takie atrakcje jak uliczka zdrowia, zabawy naukowe z Mininaukowiec.pl, show mistrza baristyki Leszka Kopcio, elektroniczne eksperymenty, nocne zwiedzanie Krzywej Wieży, warsztaty teatralne ze Stowarzyszeniem Animatorów Kultury, kiermasz książki, Nawiedzony Dom, happening plastyczny Panna Krzywa Wieża, rozgrywki w siatkówkę plażową oraz beach soccer dla dzieci czy wycieczka szlakiem Narrenturmu.

Wieczorem wspólnie bawiliśmy się zas na plantach zamkowych gdzie koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej – Cleo, Elektrzycznych Gitar, O.S.T.R. i Vavamuffin, przed którymi występowali lokalni artyści: Radek Tarach, Feelings Station oraz ząbkowicka scena hip-hopu czyli Maciek eM, Słony, Młody Sztepio. Po koncertach tłumy mieszkańców oraz gości bawiły się na dyskotece pod gwiazdami, którą w sobotę poprowadziła grupa Free on Stage.

Dziękujemy za tak liczną obecność wszystkim mieszkańcom oraz gościom i już teraz zapraszamy na zakończenie wakacji w Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina – 25-26 sierpnia odbędzie się Weekend z Frankensteinem. Zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.