ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dobra wiadomość dla miłośników filmu - ruszają seanse filmowe

08.03.2012
Już 17 marca - po długiej przerwie, ponownie ruszają ząbkowickie seanse filmowe. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ząbkowic Śląskich do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Będzie można obejrzeć wybrane hity i nowości filmowe. Nie zabraknie filmów dla dzieci. A wszystko to w przystępnych cenach!

Szczegółowa lista filmów z repertuaru kina oraz godziny seansów znajdziecie Państwo na stronie ZOK-u oraz w prasie lokalnej. Na początek film Woody'ego Allena w gwiazdorskiej obsadzie, zabawna komedia romantyczna: O północy w Paryżu - śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams - „Sherlock Holmes”, „Polowanie na druhny”) i Gil (Owen Wilson - „Poznaj moich rodziców”, „Polowanie na druhny”) przybywają do światowej stolicy romansu, planując ślub. Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na ciężką próbę.

 

Natomiast najmłodsi widzowie obejrzą 18 marca film animowany Ale cyrk - małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza, gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym mały Wiktor i jego zgrana pczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może więcej!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.