ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dobra wiadomość dla rodziców – będzie więcej miejsc żłobkowych!

01.03.2019
Dodatkowych 30 miejsc żłobkowych powstanie w Ząbkowicach Śląskich dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w ramach programu „Maluch +”. Gmina pozyskała na ten cel 660 tysięcy złotych. W ramach projektu zostaną wykonane niezbędne prace budowlane dostosowujące budynek przy ulicy Krzywej 2 (była siedziba ksiąg wieczystych) do potrzeb żłobka. Planowany jest również zakup mebli, wyposażenia, pomocy dydaktycznych, zabawek i sprzętu dydaktycznego. Termin zakończenia prac to grudzień 2019 roku.

Utworzenie nowych miejsc w żłobku jest koniecznością dla dalszego rozwoju Gminy Ząbkowice Śląskie. Rozwijające się budownictwo jedno i wielorodzinne w naszej gminie powoduje, że zapotrzebowanie na profesjonalną i troskliwą opiekę tak w żłobku jak i przedszkolu, którą oferujemy w naszych placówkach stale rośnie.

Zwiększenie ilości miejsc w żłobkach dla naszych dzieci to właśnie odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony rodziców, których głos dla samorządu Gminy Ząbkowice Śląskie jest niezwykle ważny – bo tylko razem budujemy wspólną przyszłość.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.