ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dofinansowanie do 85% na montaż kolektorów słonecznych- przedłużony nabór składania ankiet do dnia 23.01.2017r.

18.01.2017
W związku z ogłoszonym naborem wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Działanie 3.1„Produkcja i dystrybucja energii ze źródeł odnawialnych – konkurs horyzontalny”, Gmina Ząbkowice Śląskie zaprasza mieszkańców zainteresowanych założeniem mikroinstalacji OZE w budynkach jednorodzinnych do wypełniania i składania ankiet, które będą podstawą do sporządzenia wniosku o dofinansowanie. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie pełnego prawa do dysponowania nieruchomością. Dofinansowanie wynieść może do 85% kosztów kwalifikowanych inwestycji. Założenia projektowe zawiera załączona ulotka informacyjna.

Informujemy, że termin naboru został przedłużony, w związku z czym wypełnione ankiety można składać do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15 do dnia 23.01.2017r.

Warunkiem realizacji zadania jest otrzymanie przez Gminę Ząbkowice Śląskie dofinansowania.

Informacji udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich Tel. 74 8 165 313

ankieta_solary.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.