ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dostawa ciepła dla mieszkańców zapewniona

31.05.2012
W dniu 29 maja 2012 r. Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek podpisał aneks do umowy na dzierżawę mienia ciepłowniczego z firmą Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o. zabezpieczając tym samym dostawę ciepła do mieszkańców miasta, którzy korzystają z ogrzewania miejskiego.

Jednocześnie należy podkreślić, iż Gmina Ząbkowice Śląskie w zgodzie ze stanowiskiem Rady Miejskiej rozpoczęła procedury związane ze sprzedażą mienia ciepłowniczego. Aby jednak zabezpieczyć mieszkańców podłączonych do ciepłowni miejskiej w przypadku braku zainteresowania jej kupnem, burmistrz podjął decyzję o przedłużeniu umowy na dostarczanie ciepła przez dotychczasowego dostawcę.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.