ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacja w wysokości 132 000 zł na posiłki

29.03.2012
Informujemy, że Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała od Wojewody Dolnośląskiego dotację celową w wysokości 132 000 zł na dofinansowanie Gminy w ramach realizacji w roku 2012 programu wieloletniego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”.

Celem Programu jest wsparcie gminy w wypełnianiu zadań własnych o charakterze obowiązkowym w zakresie dożywiania dzieci oraz zapewniania posiłku osobom jego pozbawionym, ze szczególnym uwzględnieniem osób z terenów objętych wysokim poziomem bezrobocia i ze środowisk wiejskich. Zapewnienie pomocy w zakresie dożywiania może odbywać się w formie: zakupu posiłków, ze szczególnym uwzględnieniem gorącego posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności (zasiłku celowego), świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.