ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje celowe na prace konserwatorskie przy zabytkach

10.09.2012
W Gminie Ząbkowice Śląskie przyznane zostały dotacje celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie, nie stanowiących własności Gminy.

Dotacje przyznane zostały następującym wnioskodawcom:

1.       Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji na zadanie pn. „Prace konserwatorskie przy zabytku: grupa rzeźbiarska – Ukrzyżowanie Chrystusa w kościele przyklasztornym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ząbkowicach Śląskich.” w wysokości 28.098,00 zł.

2.       Parafia Rzymsko – Katolicka p.w. Świętej Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich  na zadanie pn. „Ratunkowe prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane w prezbiterium kościoła parafialnego p.w. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich” w wysokości 87.485,00 zł.

3.       Wspólnota Mieszkaniowa Rynek 2, 57-200 Ząbkowice Śląskie, w wysokości 21.902,00 zł.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.