ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje dla ząbkowickich stowarzyszeń

02.11.2023
Kolejne stowarzyszenia otrzymały dotacje z Gminy Ząbkowice Śląskie - Klub Sportowy H2O oraz Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Złota Jesień”.

Klub Sportowy H2O otrzymał dotację w wysokości 10 000,00zł  na realizację zadania pn. „Organizacja i udział dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie w pozalekcyjnych zajęciach sportowych w zakresie nauki i doskonalenia w pływaniu, uczestnictwo w treningach i zawodach”. W zajęciach weźmie udział ok. 35 dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Złota Jesień”  otrzymało dotację w wysokości 6 000,00zł na realizację zadania pn. „Dzień Seniora”.  W projekcie weźmie udział ok. 60 seniorów z Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.