ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje na rozwój dla przedsiębiorców do 23 tys. zł - dziś bezpłatne konsultacje - zapraszamy!

06.03.2019
Chcesz rozwinąć swoją firmę, ale nie wiesz jak? Masz pomysł, ale nie wiesz skąd wziąć pieniądze na jego realizację? Skorzystaj ze specjalistycznego doradztwa, które pozwoli na otwarcie nowego rozdziału w historii twojej firmy. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje 6 marca (środa) Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15, sala konferencyjna, godz. 11:30-15:00.

Nawet 85% dotacji do projektu dla przedsiębiorcy, czyli do 23 tys. zł, przy 15% wkładzie własnym, można otrzymać na rozwój firmy. Wnioski o te pieniądze przyjmuje inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości we Wrocławiu. I mogą o nie starać się przedsiębiorcy z okolic Kłodzka, Ząbkowic Śląskich i Dzierżoniowa.

- Granty mogą być przeznaczone m.in. na sfinansowanie biznesplanu, strategii rozwoju przedsiębiorstwa, stworzenie nowego modelu biznesowego, czy poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania np. dotacji, kredytów, pożyczek. Przedsiębiorca może także wykorzystać pieniądze na poszukiwanie nowych inwestorów. Ten wachlarz możliwości jest dość szeroki - informuje Anna Ziarko, kierownik ds. rozwoju w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.