ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje na wakacje dla Stowarzyszenia Animatorów Kultury SAK oraz Szkółki Piłkarskiej Orlik Ząbkowice Śląskie

20.06.2024
Kolejne stowarzyszenia otrzymały dotacje z gminy na wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży.

W dniach 15-25 lipca 2024 r. grupa 25 dzieci z Gminy Ząbkowice Śląskie ze Stowarzyszenia Animatorów Kultury SAK przebywać będzie na obozie artystyczno-wypoczynkowym w Pobierowie. W czasie pobytu zaplanowano dla dzieci szereg zabaw, wycieczek i zajęć teatralnych. Gmina Ząbkowice Śląskie dofinansowała wyjazd dzieci w kwocie 6 000,00 zł.

Stowarzyszenie Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie otrzymała dotację z Gminy Ząbkowice Śląskie w kwocie 8 000,00 zł na transport na obóz sportowo-profilaktyczny – pn. „Wolę piłkę niż komputer” do Pobierowa w dniach 23-30 czerwca 2024 r. Dla grupy 35 dzieci i młodzieży zaplanowano zajęcia sportowe, wycieczki oraz prelekcje na temat szkodliwości spożywania alkoholu. 
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.