ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dożynki Gminne w Braszowicach

27.08.2015
30 sierpnia br. na boisku przy Szkole Podstawowej w Braszowicach odbędą się Gminne Dożynki. Obchody Święta Plonów rozpoczną się o godz. 14 Mszą Świętą Dożynkową w Kościele Parafialnym Św.Wawrzyńca. Tuż po mszy św. odbędzie się tradycyjny obrzęd dożynkowy, a po nim część artystyczna. Podczas tegorocznego święta nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Na scenie wystąpią lokalne zespoły ludowe, jak co roku odbędę się widowiskowe turnieje i konkursy. Wieczorną zabawę z kolei, poprowadzą zespoły SAMI SWOI i TAJFUNY.

Podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników dożynek. Dzieci będą mogły nieodpłatnie pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Szczegóły na plakacie, wstęp wolny!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.