ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dziękujemy sponsorom „XVII WEEKENDU Z FRANKENSTEINEM”

01.09.2015
Organizatorzy "XVII Weekendu z Frankensteinem" składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe imprezy. Dzięki współpracy i uprzejmości instytucji i firm z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie, jedno z największych cyklicznych przedsięwzięć kulturalnych znajdujących się w kalendarzu naszej gminy mogło odbyć się w tym roku z pełnym entuzjazmem i zapleczem wielu atrakcji. W szczególności organizatorzy dziękują Kopalni Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o., która byla sponsorem Weekendu z Frankensteinem oraz koncertu zespołu AFROMENTAL.

KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH W BARTNICY SP. Z O.O  - posiada kopalnię kruszywa gabra w Braszowicach. Zakład spełnia najwyższe standardy. Wydobywane kruszywa we wszystkich czterech kopalniach KSS Bartnica usytuowanych na Dolnym Śląsku spełniają wymagania i standardy polskich i europejskich norm. KSS Bartnica wydobywa kruszywa, które są wykorzystywane w budownictwie drogowym, kolejowym, budownictwie wodnym, przemyśle włókien mineralnych, budowie parkingów, place, w ceramice budowlanej. KSS Bartnica stawia na nowoczesność  - równocześnie wspiera oświatę, kulturę, sport, uczestniczy w ważnych dla społeczeństwa lokalnych uroczystościach.


Dziękujemy  firmom za włączenie się w sparcie finansowe i rzeczowe imprezy:

- BANK SPÓŁDZIELCZY W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH - Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich jest bankiem z polskim kapitałem, którego stabilny rozwój trwa już od ponad 60 lat (od 10 listopada 1950 roku).

- MDF AUTO MARIUSZ ŁĄCZ - firma jest autoryzowanym Przedstawicielem marki Fiat na terenie woj. dolnośląskiego od 15 lat. Siedziba firmy znajduję się w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Partyzantów 1.

- PKO BANK POLSKI O/Ząbkowice Śląskie

- TOY PLANET- sklep z zabawkami i artykułami szkolnymi, znajdujący się przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Ząbkowicach Śląskich.

- FRANKENSTEIN EISCAFE- kawiarnia w Ząbkowicach Śląskich ul. Rynek 31.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.