ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka 2017 - widzimy sie na Ząbkowickim Zamku

17.05.2017
Zapraszamy wszystkie dzieci 1 czerwca na zamek w Ząbkowicach Śląskich, gdzie o godz. 15:00 rozpoczniemy wspólne świętowanie Dnia Dziecka!

Karaoke, fotobudka, gigantyczne bańki mydlane, pokazy ratownictwa medycznego sprzętu policyjnego i straży pożarnej, gry i zabawy dla całej rodziny – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na ten wyjątkowy dzień!

W czasie imprezy odbędzie się rodzinne ognisko, po zamku przechadzać się będą postacie z bajki „MADAGASKAR”. Zachęcamy do robienia rodzinnych zdjęć w FOTOBUDKACH – jest to idealna pamiątka dla całej rodziny. Na wszystkie dzieci czekać będzie wata cukrowa słodycze i wiele innych atrakcji.

Zabawa rozpocznie się już o godz. 15:00 i potrwa do godz. 19:00 – Zapraszamy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.