ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka w Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie

05.06.2018
31 maja, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich odbył się Dzień Dziecka w Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie. Dla najmłodszych w przededniu ich oficjalnego święta została zorganizowana masa atrakcji, m.in. wielkie dmuchańce, wata cukrowa, trampolina, malowanie twarzy w barwy klubowe i nie tylko, ogromne bańki mydlane, kiełbaski, napoje oraz przeróżne słodkości.

Podczas samego wydarzenia odbywały się również mecze wszystkich członków Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie łącznie z rodzicami, opiekunami oraz trenerami.

Trener Akademii Krzysztof Cupiał - Swój cel osiągnęliśmy w 100 %. Radość dzieci dla których było to zorganizowane uważaliśmy za priorytet. Dodatkowym atutem była otoczka meczu juniorów starszych, których na boisko wyprowadzili najmłodsi zawodnicy.

Trener Akademii Łukasz Lisiecki: Najważniejsza była atmosfera i uśmiech dzieci , który wynagrodził cały czas przygotowań.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.