ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka w Przedszkolu „Kubuś Puchatek”

04.06.2012
Przedszkole Niepubliczne „Kubuś Puchatek” zorganizowało w piątek swoim wychowankom miły, nietypowy dzień dziecka. Nietypowy, bo tym razem to rodzice przedstawiali dla swoich pociech sztukę sceniczną.

Impreza odbyła się w salce katechetycznej przy kościele św. Anny. Rodzice wspólnie z Dyrekcją przygotowali piękne przedstawienie
o przygodach Królewny Śnieżki i Krasnoludków. Dzieci z zaangażowaniem przeżywały fabułę odgrywaną przez ich mamusie i tatusiów.

Życzenia dzieciom, aby dzień dziecka trwał cały rok złożył burmistrz Marcin Orzeszek, a przebiegające w miłej atmosferze spotkanie dodatkowo uprzyjemnił wszystkim słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników przedszkola.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.