ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Talentów w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

27.03.2012
Pierwszy dzień wiosny w naszym gimnazjum to Dzień Odkrywania Talentów. Dzień, w którym nasi uczniowie prezentują swoje zainteresowania i zdolności. W tym roku na pokaz talentów zaprosiliśmy szóstoklasistów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Goście mieli okazję obejrzeć prezentację multimedialną i film o szkole w reżyserii naszych gimnazjalistów, skecze szkolnego kabaretu oraz występy uzdolnionych muzycznie uczniów. Niezwykle ciekawym punktem imprezy były prezentacje wybranych kół zainteresowań działających w naszej szkole: fizycznego, chemicznego, języka angielskiego i sportowego. Na szkolnym korytarzu można było podziwiać wspaniałe prace uczestników koła plastycznego, bibliotecznego i decoupage, a także zapoznać się z najnowszym numerem gazetki szkolnej. 

Dzień Talentów dostarczył wszystkim wiele radości i satysfakcji. Można powiedzieć, że w naszym gimnazjum talenty rozkwitają na wiosnę.

Tekst: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.