ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dziś Dzień Kobiet - życzenia dla wszystkich Pań

08.03.2012
Drogie Panie, z okazji Waszego Święta, składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, powodzenia w pracy zawodowej, uśmiechu na twarzy i zadowolenia z siebie.

Życzymy, abyście miały możliwość realizowania swoich marzeń oraz aspiracji zawodowych. Wiemy, że warto uczyć się od Was, jak żyć, jak zachować to, co najważniejsze - miłość i przyjaźń. Więc dobrze, że jest taki dzień, jak 8 marca, kiedy możemy Wam to powiedzieć i wyrazić słowa wdzięczności za Waszą wrażliwość, opiekuńczość, pracowitość oraz poświęcenie.

Niech w ten wyjątkowy dzień, wygłaszane piękne słowa mieszkankom Gminy Ząbkowice Śląskie towarzyszą w każdym kolejnym dniu.

             Andrzej Dominik                                                              Marcin Orzeszek

   Przewodniczący Rady Miejskiej                                           Burmistrz Ząbkowic Śląskich
           Ząbkowic Śląskich  

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.