ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Escape room - "Komnata Tajemnic" czeka na odważnych śmiałków

10.05.2016
Wraz z nowym sezonem turystycznym 2016 od 2 kwietnia ruszyła nowa atrakcja – Escape room – Komnata Tajemnic. To pierwszy „pokój ucieczek” w Ząbkowicach Śląskich, który znajduje się na zamku w wieży bramnej i nawiązuje do historycznego wydarzenia w 1646 roku, jakie miało miejsce w Ząbkowicach Śląskich jakim było oblężenie zamku przez wojska cesarskie, bronionego zaciekle przez szwedzką załogę. Grupa osób zostaje zamknięta w wystylizowanym pomieszczeniu i musi się z niego wydostać. Wyjście z pokoju oczywiście nie jest proste. Gracze napotykają różnorodne przeszkody i zagadki, ale przebrnięcie przez nie wszystkie daje niesamowitą satysfakcję. Gracze mają maksymalnie 60 minut czasu na znalezienie klucza i uwolnienie się z pokoju.

Od 2 kwietnia do 30 września - godziny wejść do Escape Room „Komnata Tajemnic” na zamku:
9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00.

PROSIMY o wcześniejszą  rezerwację do KOMNATY TAJEMNIC. Rezerwację godzin wejścia (grup 2-7 osób) prosimy kierować na adres escape.room@zabkowiceslaskie.pl lub pod nr telefonu 74 815 20 43. DOKONUJĄC REZERWACJI należy podać niezbędne dane: termin i godzinę, imie i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy i liczbę uczestników. Prosimy o zapoznaniem się z regulaminem gry escape room:  pobierz

Ceny biletów (obowiązujące od 2 kwietnia 2016 r.): Escape room Komnata Tajemnic: 10 zł/os.

Wszelkie informacje można uzyskać w:

Izbie Pamiątek Regionalnych im. Józefa Glabiszewskiego
ul. Krzywa 1
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. /74/ 815 20 43
e-mail: krzywa.wieza@zabkowiceslaskie.pl lub it@zabkowiceslaskie.pl

Komnata Tajemnic - escape room w ząbkowickim zamku - trailer:

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.