ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Escape room na zamku - rusza nowa atrakcja turystyczna w Ząbkowicach Śląskich

31.03.2016
Inauguracja sezonu turystycznego w Ząbkowicach Śląskich już tuż tuż. Motywem głównym tegorocznego otwarcia sezonu będzie odkrywanie tajemnic XVI-wiecznego ząbkowickiego zamku, a przede wszystkim „KOMNATY TAJEMNIC”. Już teraz warto zaplanować udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, tym bardziej, że powstaje na zamku w Ząbkowicach Śląskich pierwszy Escape Room, czyli „ucieczka z pokoju” i labirynt zagadek.

To pokój, w którym zamyka się grupę osób - graczy, którzy mają maksymalnie 60 minut czasu na znalezienie klucza i uwolnienie się z pokoju. Wspólne rozwiązywanie zagadek, użycie przedmiotów w sposób, który wskaże drogę do kolejnej ukrytej podpowiedzi, a w efekcie końcowym poprowadzi do klucza i do wyjścia  - to doskonała forma zespołowej zabawy, rozrywki a także alternatywa dla gier komputerowych czy siedzenia przed telewizorem. Należy jedynie uruchomić myślenie i zespołowo współpracować.

Uroczyste otwarcie KOMNATY TAJEMNICZĄBKOWICKIEGO ESCAPE ROOM’U odbędzie się 2 kwietnia 2016 r. W tym dniu będzie można wejść do KOMNATY TAJEMNIC o następujących godzinach: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00. Natomiast od 3 kwietnia atrakcja będzie czynna codziennie, a wejścia będą możliwe o godz.: 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30 i 18:00. Wstęp: 10 zł za osobę. Wejście dla grup od 2 do 7 osób.

W związku z ograniczoną liczbą osób jaka może wejść jednorazowo do KOMNATY TAJEMNIC, prosimy o wcześniejsze rezerwowanie godzin wejścia podczas dnia otwarcia oraz całego sezonu turystycznego. Rezerwacja pod nr tel. 74 81 52 043 lub e-mail: escape.room@zabkowiceslaskie.pl

Komnata Tajemnic - escape room w ząbkowickim zamku - trailer:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.