ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FairyTaleShow z Miasta Krzywej Wieży w finale "Must be the Music"

09.05.2013
Dzięki głosom słuchaczy radia RMF FM Dziką Kartę otrzymał zespół z Ząbkowic Śląskich FairyTaleShow, który wystąpi w wielkim finale "Must be the music. Tylko muzyka" realizowanym przez stację telewizyjną Polsat. W najbliższą niedzielę 12 maja w Warszawie młodzi artyści powalczą o główną nagrodę - 100 tysięcy złotych, kampanię reklamową w RMF FM o wartości 100 tysięcy złotych i występ na Sopot TOPtrendy 2013.

Gratulujemy całemu zespołowi, który występuje w składzie: Tomasz Grządkowski, Michał Mazur, Adam Gleń, Michał Paczkowski i życzymy zwycięskiego finału. Trzymamy kciuki i zachęcamy do głosowania na FairyTaleShow w systemie SMS w wielkim finale.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.