ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FERIE 2014 W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – zapraszamy!

18.02.2014
Tegoroczna oferta ferii zimowych to propozycja dla wszystkich – w programie moc atrakcji: blok rekreacyjno-sportowy dla dzieci i młodzieży; mecze i rozgrywki; wycieczka na lodowisko, na narty, do aqua parku; warsztaty plastyczne; gry i zabawy terenowe; warsztaty tańca; wycieczki krajoznawcze i wiele innych. Czas zaplanować aktywne, ciekawe i kreatywne ferie – szczegóły programu poniżej.

O serwis sportowych rozgrywek i emocji zadba Ośrodek Sportu i Rekreacji – będzie zdrowo, ciekawie i aktywnie. Hali Słonecznej działać będzie Akademia Piłki Nożnej, Akademia Karate Kyokushinkai, Akademia Samoobrony – Shotokan oraz Akademia Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Ponadto wśród zajęć sportowych znajdą się Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona. W środy zapraszamy na zajęcia szachowe. Dodatkowo dzieci i młodzież mogą korzystać  przez całe ferie nieodpłatnie ze stołów do tenisa stołowego.

Na najmłodszych mieszkańców czekają kreatywne zajęcia w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy  pod hasłem „ZIMOWE HECE W BIBLIOTECE” - warsztaty plastyczne, gry i zabawy plastyczno-literackie, ry i zabawy na świeżym powietrzu w terenie, zajęcia profilaktyczne „Jak mówić nie”. Dzieci będą mogły uczestniczyć w  zajęciach komputerowych. Z kolei kontakt z wyższą kulturą zapewni wycieczka do Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Taneczne, rozrywkowe i artystyczne ferie proponuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury – zimowe dyskoteki „Zatańcz z nami z atrakcjami” umilą wieczory w świetlicach wiejskich gminy. Dodatkowo każdy znajdzie coś dla siebie w zakresie warsztatów artystycznych – zajęcia modelarskie, plastyczne, taniec na szarfie czy warsztaty tańca nowoczesnego.

Wszelkie szczegóły dotyczące harmonogramu wakacyjnych imprez znajdują się na poniższych plakatach.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia zimy w Gminie Ząbkowice Śląskie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.