ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 2

25.05.2012
Maj to czas rodzinnych majówek. W atmosferę rodzinnego pikniku wprowadziło nas w dniu wczorajszym Przedszkole Publiczne nr 2 w Ząbkowicach Śląskich. Rodzinny festyn odbył się w ogrodzie przedszkolnym.

Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Muzyczne interpretacje baśni, loteria fantowa i malowanie twarzy – to tylko niektóre z nich. Rodzice i dziadkowie ze wzruszeniem oglądali występy artystyczne swoich pociech. Nie zabrakło stoisk z pysznymi ciastami oraz innymi smakołykami. Każdą mamę czekała też miła niespodzianka – w związku ze zbliżającym się Dniem Matki – przedszkolaki przygotowały dla swoich mam specjalną piosenkę oraz piękne, czerwone róże.

Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.