ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Festyn rodzinny w ząbkowickiej jedynce

06.06.2016
Nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich wraz z całymi rodzinami 4 czerwca na placu szkolnym bawili się na festynie. Dzieci z wszystkich grup wiekowych przygotowały program artystyczny, który wywołał uśmiech jak i wzruszenie na twarzach rodziców. Podczas imprezy przygotowano wiele atrakcji i gier dla dzieci oraz loterię fantową.

 Nie zabrakło również stoisk z domowymi potrawami oraz innymi smakołykami. Dochód zebrany podczas pikniku zostanie przeznaczony na rzecz skoły. Niesamowity nastrój, słoneczna pogoda i niecodzienna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.