ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Festyn Rodzinny w Zespole Przedszkolno–Szkolnym w Stolcu

31.05.2012
26 maja w piękne słoneczne przedpołudnie został zorganizowany w naszej szkole Festyn Rodzinny. Uroczystość ta była doskonałą okazją do świętowania Dnia Mamy, dlatego też festyn rozpoczął się od występów uczniów.

Dzieci przedstawiły piękny repertuar wierszy i piosenek w języku angielskim, niemieckim. Uczestnicy koła tanecznego zaprezentowali także swoje umiejętności podczas pokazu tańców. Każdy z przybyłych na festyn, mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na boisku szkolnym czekały na gości liczne atrakcje: loteria fantowa, zręcznościowy tor przeszkód przygotowany przez OSP Stolec i nauczyciela wychowania fizycznego, kącik majsterkowicza, malowanie twarzy, mini rekordy szkolne, kino letnie, strzelanie z wiatrówki oraz zabawy na trampolinie w basenie kulkowym i dmuchanej zjeżdżalni. Rodzice mogli skorzystać z porady pielęgniarki, zmierzyć ciśnienie oraz sprawdzić poziom cukru we krwi. Rada Rodziców przy współpracy z innymi rodzicami przygotowała przepyszne ciasta i lody. Nie zabrakło również kiełbasek pieczonych na grillu. Cała impreza została uwieczniona na zdjęciach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.

Festyn nie odbyłby się w takiej formie i nie przyniósłby tyle radości gdyby nie wsparcie sponsorów, do których należeli: Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich, Prezes Kółka Rolniczego w Stolcu – p. Marek Świątek,Koło Gospodyń Wiejskich w Sieroszowie, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ząbkowicach  Śląskich, Impuls. PHU. Łącz Dorota, Apteka „Melisa” w Bardzie – państwo Katarzyna i Arkadiusz Moczulewscy, P. Elzbieta Grygowska i p. Edyta Szumna  z NZOZ „Elmed”, Pani Małgorzata Ciesielska, Państwo Jolanta i Grzegorz Badeccy. Dziękujemy Rodzicom i Sponsorom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie naszego festynu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.