ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Festyn w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

31.05.2012
26 maja, sobota...a w szkole wrzawa ! Tego dnia, punktualnie o ósmej rozpoczął się festyn szkolno-rodzinny i trwał dopóki nie opadliśmy z sił. Było "mega różniście".

Coś dla fanów sportu, czyli rozgrywki w zbijanego, niezwykle popularną nogę, kosza i rywalizacja drużyn w konkurencjach rozmaitych. Najfajniejsze było to, że w tych zmaganiach udzielali się także rodzice i nauczyciele, co baaardzo cieszyło oko. Poza tym, zwolennicy biesiadowania mogli pozwolić sobie na prawdziwą ucztę dla podniebienia i zajadać się do woli domowymi wypiekami albo pogrillować, czego trudno było sobie odmówić przy sprzyjającej pogodzie. Maluchy za to, z godziny na godzinę, stawały się trudne do rozpoznania, a wszystko za sprawą fantastycznego przemalowywania twarzy, na szczęście czujne "służby porządkowe" miały baczenie na całość wesołego zamieszania. Szary asfalt boiska nabrał również rumieńców, kiedy dzieciaki pokryły go tęczą kolorów kredy i farb. Do tego wszystkiego trzeba dodać jeszcze popisy artystów małych i dużych: w tańcu, śpiewie i fitnesowej zumbie. I wariacje na dmuchanej zamkowej zjeżdżalni też były! A kto chciał mieć pamiątkę z przyjemnych wydarzeń szkolnych ten losował fanty. Jednym słowem mile spędzony czas.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji festynu. Szczególne podziękowania składamy Państwu Rowińskim za pyszne kiełbaski.

autor: Małgorzata Abrahamik

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.