ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Finał konkursu „Ziemia Ząbkowicka - nasza mała ojczyzna”

05.10.2017
Ząbkowicki Ratusz gościł 12 finalistów konkursu wiedzy „Ziemia Ząbkowicka – nasza mała ojczyzna” z ząbkowickich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W finałowym teście najlepszy okazał się Kamil Sobieralski z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły, drugie miejsce zajęła Wiktoria Dźwigniewska z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Katarzyna Zielecka z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego. Gratulujemy!

Test finałowy składał się z 25 pytań, wymagających dużej wiedzy. Dotyczyły zarówno historii najnowszej jak i tej dawnej, a także geografii regionu. W galerii poniżej prezentujmy test eliminacyjny oraz test finałowy. Zachęcamy do zmierzenia się z pytaniami i sprawdzenia swojej wiedzy o naszym regionie.

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.