ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

FRANKENSTEIN CARPMEETING już po raz VI

10.06.2015
24 zespoły mierzyły się w tegorocznej edycji Frankenstein CarpMeeting na zbiorniku Kozielno. Była to już VI edycja zawodów karpiowych na Ziemi Ząbkowickiej. Pomimo palącego słońca rywalizacja toczona była w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Zwycięzcami zawodów, na które zjechali mieszkańcy województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego zostali Stanisław Reguła i Wiktor Filip.

Chociaż w zawodach wzięły udział 24 zespoły, organizatorzy przygotowali 25 stanowisk. Powodem było niezajęte przez nikogo stanowisko nr 17, które w ubiegłym roku zajmował Grzegorz Chmura – pomysłodawca i organizator wcześniejszych edycji Frankenstein CarpMeeting. Grzegorz w tym roku również miał startować w zawodach, ale przegrał walkę z chorobą. Uczestnicy uczcili jego pamięć minutą ciszy przed rozpoczęciem rywalizacji, a stanowisko nr 17 pozostanie wolne również ww przyszłych latach, właśnie ku pamięci Grzegorza Chmury. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.