ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Futsal Team Ząbkowice w 1/32 finału Pucharu Polski w Futsalu

24.12.2018

Drużyna Futsal Team Ząbkowice Śląskie pokonała w niedzielę na hali słonecznej zespół S.C. Jordanex Wałbrzych 12:7  i awansowała do 1/32 finału Pucharu Polski. Zagra tym samym już na szczeblu centralnym, a przeciwnikiem naszej drużyny będzie GSF Gliwice – lider I ligi, w którym występuje dwóch reprezentantów Polski. Zapowiada się ciekawy mecz już na początku stycznia w Ząbkowicach Śląskich. Naszym zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w następnej fazie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.