ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gigantyczna zabawa z okazji Dnia Dziecka

31.05.2019
Gra terenowa dla dzieci, gigantyczne bańki, wielkie gry, fotobudki – te i wiele innych atrakcji przygotowane zostały na jutrzejsza imprezę z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy serdecznie całe rodziny do wspólnej zabawy na ząbkowickim zamku od godziny 11:00 – 15:00.

Tradycyjnie jak co roku, Gmina Ząbkowice Śląskie z okazji Dnia Dziecka przygotowała super zabawę.

Wozy służb ratowniczych będą czekały tuż przy wejściu na planty zamkowe. Każdy będzie mógł wsiąść za kierownicę samochodu policyjnego, zobaczyć osprzęt strażacki czy też wejść do karetki pogotowia. Dodatkowo na wszystkich miłośników motoryzacji w swoich samochodach rajdowych będą czekać członkowie grupy AK Rally Team.

Ponadto nad plantami unosić się będą gigantyczne bańki, a wśród dzieci będą krążyć szczudlarze, Frankenstein i bohaterowie znanych bajek. Dodatkowo każde z dzieci będzie mogło poczęstować się pysznymi lodami i słodką watą cukrową.

Przygotowana została również pełna wyzwań gra terenowa, za której przejście można będzie zdobyć drobną nagrodę. Każdy uczestnik będzie miał okazję nakarmić łasucha, przejść wielki tor przeszkód z osiłkiem, nauczyć się podstaw pierwszej pomocy, pomóc malarzowi uzupełnić galerię i zagrać w zapomniane już gry.

Zapraszamy również do fotobudek, by zrobić sobie zdjęcie w kapeluszu, wielkich okularach lub z innymi rekwizytami.

 

Do zobaczenia jutro o 11:00 na zamku!

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.