ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gimnazjum Publiczna nr 1 zwycięzcą Grand Prix Siatkówki 2011/2012

19.03.2012
W sobotę 17 marca 2012 r. na Hali słonecznej odbył się turniej siatkówki dziewcząt, podsumowujący cykl zmagań w ramach Grand Prix Ząbkowic Śląskich 2011/2012. Uczestniczyły w nim najlepsze ekipy, które po pięciu turniejach zgromadziły najwięcej punktów na swoim koncie.

W sobotnich zmaganiach najlepiej wypadła ekipa ZTS AZS, która w finale pokonała III LO. Trzecie miejsce przypadło zespołowi GP Nr 1, a czwarte drużynie Iskry Cargo Kamieniec Ząbkowicki. W tym dniu najważniejsze jednak było podsumowanie cyklu rozgrywek, które toczyły się od kilku miesięcy.

Mistrzem GP Ząbkowic Śląskich 2011/2012 została ekipa Gimnazjum Publicznego Nr 1, która na sowim koncie zgromadziła 17 oczek. W nagrodę drużyna 14 i 15 kwietnia pojedzie na dwudniowy, międzynarodowy turniej do Czech. Drugie miejsce zajął team III LO, a trzecie ZTS ASZ.

W sobotę wręczano również wyróżnienia indywidualne, które otrzymały:
Tytuł MVP (najbardziej wartościowa zawodniczka) - Sandra Marczak
Najlepiej rozgrywająca - Paulina Ścigaj
Najlepiej serwująca - Justyna Petryszyn
Najlepiej przyjmująca - Paulina Hanus
Najlepiej atakująca - Dorota Nowicka
Miss Foto - Patrycja Chmiel

Tekst i zdjęcia: OSIR Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.