ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie gotowa na uruchomienie programu "Rodzina 500+"

31.03.2016
Burmistrz Marcin Orzeszek wraz z Markiem Błażejewskim, Kierownikiem Wydziału Edukacji,Kultury,Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego odwiedził dziś Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich. Rozmowa z kierownik OPS Izabelą Lisowską oraz pracownikami, dotyczyła przygotowań do rozpoczynającego się jutro programu "Rodzina 500+".

Pracownicy są przygotowani do przyjmowania wniosków, gotowe są już stanowiska do przyjmowania mieszkańców. Przypominamy, że Ośrodek Pomocy Społecznej pracuje jutro od godz. 7:30 do godz. 18:00. OPS czynny będzie również w sobotę, 2 kwietnia od godz. 9:00 do godz. 12:00. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy chcą złożyć wnioski bądź uzyskać szczegółowe informacje do Ośrodka Pomocy Społecznej, mieszczącego się na Osiedlu XX-lecia 52.

Wszelkie informacje można również uzyskać telefonicznie pod numerami telefonu: 
(74) 8 153 854
(74) 8 100 946

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.