ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu 2013

08.04.2013
Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina prezentowało się w dniach 5-7 kwietnia na Hali Stulecia we Wrocławiu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych. Goście mogli zapoznać się nie tylko z ofertą turystyczną gminy, ale wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać gadżety promujące Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina.

Na stoisku królowały koszulki z wizerunkiem Krzywej Wieży, publikacje i ulotki prezentujące walory turystyczne, atrakcje i zabytki. Ponadto wśród materiałów promocyjnych dystrybuowane były także te promujące przedsiębiorców Gminy Ząbkowice Śląskie. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych – dzieci mogły pokolorować Krzywą Wieżę, Zamek czy Ratusz, rozwiązać rebus. Dorośli mogli wziąć udział w trudniejszej konkurencji – konkursie wiedzy o naszych zabytkach i wygrać upominki z wizerunkiem Krzywej Wieży lub Frankensteina. Ciekawą formą promocji był happening przygotowany przez Teatr  Zamku Frankenstein – aktorzy w upiornych strojach, nawiązujących do legendy Frankensteina, rozdawali zwiedzającym materiały promocyjne.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało ponad kilkuset wystawców, zagranicznych oraz polskich regionów, biur podróży, ośrodków noclegowych. Przez 3 dni zwiedzający mogli cieszyć się różnymi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów – w programie znalazły się m. in. występy zespołów, Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny, spotkania ze znanymi podróżnikami: Beatą Pawlikowską, Wojciechem Cejrowskim i Olgą Morawską.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.