ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie na Międzynarodowych Targach Turystyki

03.04.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie zaprezentowała się na XVIII Międzynarodowych Targach Turystyki i Sprzętu Żeglarskiego GLOB 2012, zorganizowanych w dniach 30.032012-01.04.2012 w Katowicach.

To doskonała promocja Ząbkowic. Gmina występowała pod hasłem „Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina”. Jako jedna z 300 biorących udział wystawców z kraju i z zagranicy, promowała się poprzez rozdawanie materiałów reklamowych, w których można było zapoznać się z najciekawszymi zabytkami i atrakcjami Ząbkowic oraz cyklem najbliższych imprez i wydarzeń kulturalnych.  W ekspozycji nie zabrakło oferty turystycznej i nowości jakie na ten rok przygotował nasz region.

Jak przystało na Miasto Frankensteina, nasi eksponenci przyciągali wzrok odwiedzających niebanalnymi strojami z piekła rodem.

Ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się specjalnie przygotowane na tę okazję kolorowanki z wizerunkami sztandarowych zabytków Ząbkowic Śląskich. Naszym słodkim specjałem, którym umilaliśmy odwiedziny przy stoisku, były cukierki rekomendujące swoim opakowaniem Dni i Noce Krzywej wieży oraz Weekend z Frankensteinem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.