ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie na Velvetrhu Infotour a cykloturistika Hradcu Králové

15.03.2016
W dniach 11-12 marca gmina Ząbkowice Śląskie uczestniczyła w targach turystycznych w Hradcu Králové w Czechach. Z promocją naszych atrakcji turystycznych byliśmy w tym kraju po raz pierwszy. Niewielka odległość od granic i coraz większa mobilność potencjalnych turystów skłoniły nas do obrania właśnie tego kierunku.

Targi odbyły się w kralovohradeckim centrum kongresowym ALDIS. Dogodne położenie oraz interesująca tematyka przyciągnęły mnóstwo zwiedzających. Wiele regionów z Czech oraz kilkanaście destynacji z zagranicy oferowały to, co mają najlepszego. Stoisko ząbkowickie usytuowane blisko sceny głównej również cieszyło się niemałym zainteresowaniem odwiedzających Czechów. Wśród nich były osoby, którym Ząbkowice Śląskie nie były wcale obce ale nie brakowało także tych, dla których nasza miejscowość okazała się dużym zainteresowaniem. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.