ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie na VI Prezentacjach Gospodarczych

17.09.2012
Gmina Ząbkowice Śląskie prezentowała się pod hasłem Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina – nie brakowało chętnych do zapoznania się z ofertą miasta. I w tym roku prezentacje gospodarcze cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców i przyjezdnych gości.

Każdy znalazł coś dla siebie - przez dwa dni można było: zapoznać się z ofertą ponad 50 wystawców nie tylko z terenu powiatu ząbkowickiego, posłuchać koncertów, wygrać atrakcyjne nagrody i gadżety a najmłodsi mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z dmuchanego zamku czy euro bungee. Na zakończenie imprezy odbył się mecz w piłkę nożną: samorządowcy kontra przedsiębiorcy – zakończony w regulaminowym czasie remisem 2:2. W rzutach karnych okazali się lepsi przedsiębiorcy.

Największą atrakcją wśród odwiedzających punkt naszej gminy był konkurs wiedzy o Ząbkowicach Śląskich, dotyczący historii, atrakcji i zabytków. Za poprawną odpowiedź uczestnicy otrzymywali atrakcyjne nagrody promujące gminę: koszulki, kubki, torby oraz inne gadżety promocyjne. Najmłodsi mogli pokolorować nasze sztandarowe zabytki, przedstawione w różnych ujęciach: Krzywą Wieżę, Ratusz i ruiny zamku. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od oferty turystycznej po aktualny wykaz nieruchomości.

Wszystkich, którzy podczas targów nie zdążyli nabyć koszulki z Krzywą Wieżą, zapraszamy do Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.