ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Gmina Ząbkowice Śląskie podzielona na nowe okręgi i obwody wyborcze

25.04.2018
Radni Rady Miejskiej przyjęli dziś uchwałę w sprawie podziału Gminy Ząbkowice Śląskie na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych. Na sesji marcowej radni przyjęli z kolei podział gminy na 3 okręgi wyborcze, w związku ze zmianami w ordynacji wyborczej. W najbliższych wyborach samorządowych w naszej gminie nie będzie jednomandatowych okręgów wyborczych.

W grafikach poniżej znajdą Państwo podział na obwody do głosowania na terenie wiejskim oraz w mieście, a także informację, do którego okręgu wyborczego przypisane jest Państwa miejsce zamieszkania. Uchwały znajdą Państwo w plikach poniżej. 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.